Stebuklingas gėrimas, kuris padės numesti svorio – kur slypi paslaptis?

Stebuklingas gėrimas, kuris padės numesti svorio – kur slypi paslaptis?

Lieknėjimas – ne tik kalorijų ir tam tikrų produktų apribojimas – visiems žinoma jog neabejotiną naudą žmogaus sveikatai bei išvaizdai daro sveika mityba bei fizinis aktyvumas. Tačiau yra daugybė kitų faktorių įtakojančių sveikatos būklę, bei kūno sudėjimą, pavyzdžiui – medžiagų apykaita, virškinimo procesai, ar specifiniai maisto produktai vienaip ar kitaip įtakojantys kūno sudėjimą.

Prieskonis – tirpdantis riebalus

Ar įsivaizduojate, jog valgydami ar gerdami galite taip pat sėkmingai tirpdyti riebalus? Tam tikri ingredientai gali tapti tikrais pagalbininkais metant svorį, pavyzdžiui – ciberžolė. Šis prieskonis šimtmečius naudojamas medicinoje, ciberžolių sudėtyje esantis kurkuminas pasižymi kaip itin stiprus antioksidantas, kovojantis su uždegimais. Antsvoris ar nutukimas dažnai sukuria įvairius uždegimus organizme, o to pasekoje didėja rizika susirgti lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui širdies ar cukrinio diabeto. Kurkuminas esantis ciberžolėje slopina panašių uždegimų atsiradima, taip sumažindamas itin pavojingų ligų riziką.

Kaip ciberžolė padeda lieknėti?

Kurkuminas esantis ciberžolėse malšina uždegiminių signalų siuntimą į įvairias ląsteles, įskaitant kasos, riebalų ir raumenų. Šis veiksmas gali padėti pažaboti atsparumą insulinui, padidėjusią gliukozės koncentraciją kraujyje, didelį cholesterolio kiekį. Kuomet Jūsų kūnui nereikia kovoti su įvairiais uždegiminiais procesais – kur kas lengviau sutelkti dėmesį į svorio metimą. Atliktų tyrimų rezultatais, įrodyta jog kurkuminas turi tiesioginės įtakos riebalio sluoksnio augimo slopinimui. Kuomet priaugama svorio – plečiasi kraujagyslės, o tuo pačiu ir riebalų audiniai, tačiau vartojant kurkuminą kraujagyslių plėtimasis sumažėjo, o tuo pačiu ir riebalų prieaugis.

Gamybos aprašymas:

  1. Nuplaukite ciberžolę, nulupkite žievelę ir sutarkuokite, tą patį atlikite su imbiero šaknimi.
  2. Tarkuotą imbierą bei ciberžolę sumaišykite su šaukštu medaus.
  3. Užpilkite gautą masę verdančiu vandenių, palaukite
  4. Pridėkite kelis griežinėlius citrinos ir mėgaukites arbata!

Jūsų komentarai