Apie Mus

Puiki sveikata – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Visi norime būti žvalūs, energingi, be to, ne tik gerai jaustis, bet ir puikiai atrodyti! Tačiau neretai tai pasiekti mum sutrukdo nežinojimas ką daryti ar nuo ko pradėti. Todėl sporto, mitybos specialistai bei sveikos gyvensenos šalininkai susibūrė bendram tikslui – sveikasmaistas.lt projektui.

Moksliniais tyrimais paremtus faktus, gydytojų specialistų išvadas mes pateikiame iliustruotai, suprantamai, tam jog patarimus būtų galima lengvai pritaikyti kasdieniame gyvenime, tačiau net jei kiltų neaiškumų – išsamų, kompetetingą atsakymą rūpimu klausimu Jums visuomet pateiks – ekspertų komanda!

Visgi pagrindinis mūsų projekto varikliukas – patiekalų energinės vertės skaičiuoklė! Tai – vienintelė, Lietuvoje analogų neturinti skaičiuoklė, kuri pritaikyta patogiam naudojimui namų sąlygomis. Jos pagalba galite apskaičiuoti bei kontroliuoti ne tik kalorijų, baltymų, riebalų ar angliavandenių kiekį, bet ir didžiausią įtaką sveikatai darančias maistines medžiagas: sočiuosius riebalus, cukrų, natrį ar cholesterolį. Naudodamiesi šia skaičiuokle, žengsite svarbų ir didelį žingsnį sveikesnės gyvensenos link.

Kaip naudotis skaičiuokle ir koks jos veikimo principas bei privalumai, žiūrėkite skaidres:

Sveikasmaistas_prezentacija

Jūsų komentarai